گزارش کامل از کنسرت تهران و سوپرایزهایش


گزارش کامل از شش سانس کنسرت باشکوه محمد عليزاده در تهران

شش سانس کنسرت باشکوه محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران همراه با سوپرایزها و اتفاقات دلنشین و خاطره سازی همراه بود . کنسرتهایی سرشار از احساس و شور که با حضور مردم عزیز رنگ و بوی زمستانی گرم را منعکس کرد و شبهایی با حس و حال خاطره بازی سپری شد .محمد علیزاده بعد از اجرای موفق کنسرت 14 دیماه آمل این بار سالن میلاد را میهمان صدای گرم خود کرد و اینها همه نوید فصل جدید پرکاری را برای ایشان بهمراه داشت . دکور و استیج متفاوت ، مسئله ای بود که در بدو ورود هر کسی را مجذوب خود می کرد . دو دیوار با پنجره های بزرگ و یک کیوسک تلفن و یک احساس غریب ...! حاصل هنر خانم فائقه اصلانی . به روال گذشته پیش از اجرا کلیپی از تمرین های گروه پخش شد که در همان ابتدا باعث شد حضار به وجد بیایند . صدای حسام ناصری آغازی بود برای روایت سکانسهای عاشقانه محمد علیزاده . در حالی که همه انتظار خروج او را از کیوسک تلفن می کشیدند ، او از سمت دیگری وارد استیج شد. محمد علیزاده در یکی از گفتگوهایش در ارتباط با اولین کنسرت زمستانی اش گفته بود : «در اولین کنسرتم حتما یه سوپرایزی برای مرتضی و برای مردم دارم که ان شاالله تو کنسرت اجراش میکنم» . و همین هم شد و او با یاد مرتضی برنامه اش را شروع کرد و با خواندن "جاده یک طرفه" قلبهایی را که هنوز غم مرتضی را در دل داشتند منقلب کرد و البته چشمهایی که پر بود از باران عشق ... .

محمد علیزاده در ادامه گفت: «یک بار که  با مرتضی کنار هم بودیم به شوخی قرار گذاشتیم که هرکدام از ما زودتر از دنیا رفت، دیگری باید اولین قطعه کنسرتش را به یاد او بخواند. نمی‌دانستم که روزی من باید این ماموریت سخت را انجام دهم. می‌دانم اکنون مرتضی در آغوش خداوند است و حتما ما را می‌بیند.» او بعد از این شروع تراژیک ، با اجرای  برگرد حال و هوای سالن را تغییر داد. از نکات خاص این اجراها تنظیمات متفاوت و جدیدی بود که توسط امیرحسین اویسی طرح ریزی شده بود . اما همراهی بخش زهی یکی از این تغییرات ارکستر بود که در کنسرت‌های گذشته محمد علیزاده وجود نداشت و فضای احساسی را بیش از اجراهای گذشته تداعی کرد .

جزتو ، این اولین باره و بی حوصله از آلبوم «سورپرایز» و غم دنیاس ، دلت با منه و شهر باران از آلبوم «دلت با منه» بخشی از اجرای محمد علیزاده را در یک سانس بود. اما اجرای متفاوت هواتو کردم و تنظیم عالی میشه نگام کنی فضا را بیش از پیش احساسی و معنوی کرد. زخم و فکرشم نکن نیز قطعاتی بودند که محمد علیزاده به حضار هدیه کرد . اما احساسی ترین و نابترین لحظات در این سه شب در سانس ششم رقم خورد . سانسی که خانواده بزرگوار علیزاده و دوستان نزدیکش چه حقیقی و چه مجازی آمده بودند تا زمینی شدنش را پیشاپیش تبریک بگویند . بعد از اجرای یکی از قطعات نور رو صدا قطع شد و محمد علیزاده مبهوت بود از اتفاقاتی که از آنها بی خبر است . ناگهان برروی LED کلیپی شروع به پخش شدن کرد که پدر و مادر عزیز و مهربان محمد علیزاده در ابتدا تولدش را تبریک گفتند . در ادامه دوستانی که دوستدار و همراه او بودند با تمام عشقشان میلادش را تبریک گفتند. حامد کولیوند، مهرداد و کیوان کاظمیان خواننده های خوب کشورمان ، فرزاد حسنی ، ژیلا صادقی مجریان توانمند ، نفیسه روشن ، مهرداد صدیقیان و سیاوش خیرابی  بازیگران مشهور و میلاد ترابی ، از جمله افرادی بودند که در این ویدئو با تمام احساسشان تولد محمد علیزاده را تبریک گفتند و برای او بهترین ها را آرزو کردند . اما همه اینها و پخش کلیپی از عکسهای کودکی و نوجوانی و نمایش یادگارهایی از دهه شصت کافی بود تا چشمان محمد علیزاده را غرق در اشک کند . او راه می رفت و اشک می ریخت و پر بود از احساسی که در سینه داشت. همیشه ترانه خیلی خوشحالم (تولد) قطعه ای بود که علیزاده برای حضار می خواند و تولد کسانی را که متولد آن ماه بودند را تبریک میگفت اما این بار همه حضار این قطعه را برای او خواندند و این فضای دلنشینی را ایجاد کرد . بعد از پخش کلیپ , مهرداد کاظمیان از بک استیج  شروع به خواندن این قطعه کرد و همه با تمام عشق و انرژیشان او را همراهی کردند. اتفاقاتی که افتاد قطعا سال ها در ذهن مخاطبان و شخص محمد علیزاده خواهد ماند .

یکی دیگر از بخش های انرژیک کنسرت های محمد علیزاده ، معرفی و تکنوازی اعضای ارکستر بود که این بار از اجراهای گذشته متفاوت بود. عظیم روحانی (گیتار کلاسیک و الکتریک)، محمد شعبانی (پرکاشن و جیم بی)، علی شهبازی (گیتار الکتریک)، علی پورنگهبان (گیتار بیس)، بهمن میرزازاده (بوزوکی)، ایمان ذاکری (درامز)، اشکان موسوی (سولیست ویولن)، سعید عباسی (کیبورد)، اشکان صدیق آذر (سمپلر) و امیرحسین اویسی (پیانو و کیبورد) نوازندگان اصلی ارکستر بودند . تفاوت های تنظیم قطعات در این برنامه نسبت به کنسرت های قبلی علیزاده مشهود بود. آرش جامع ، بهراد سوخکیان ، منصور صفاییان ، هومان جلالت ، آرش اسدی نژاد و پژمان اختیاری و داریوش حجازی (ویولون آلتو) در بخش زهی حضور داشتند.

از جمله اتفاقاتی که در روز بیست و یکم افتاد ، تابلویی از مرتضی پاشایی بود که به محمد علیزاده تقدیم شد . خانواده محترم آقای علیزاده ، نفیسه روشن ، ژیلا صادقی ، محمدرضا فروتن ، مهرداد صدیقیان ، سیاوش خیرابی ، مهرداد و کیوان کاظمیان ، میلاد ترابی ، مهرداد نصرتی ، معین راهبر ، امیر جوشقانی ، حمید نصراللهی ، احمد حضرتی حسام ناصری , میثم ابراهیمی و حامد کولیوند به عنوان مهمانان ویژه در این سه شب در سالن حضور داشتند. اما در انتها بایستی از تمامی دست اندرکارانی که برای بر پایی این کنسرت  در این چند شب زحمت کشیدند از جمله حراست و نیروی انتطامی مدیریت سالن نمایشگاه ، جناب آقای یاشار رزاقی ، آریا کرنافی و جواد لیقوانی کمال تشکر را داشته باشیم . همچنین از آقای غلامی نژاد عزیز که همیشه بار سنگین هماهنگی را به دوش میکشد نهایت سپاس را داریم .فیلمبرداران: سالن میلاد , امید حسنی و سعید عبدالهی / تدوین: علیرضا همتی
Mohammad Alizadeh Live in Concert

فرمت : MP4
                                                 
حجم : 78.4MB

زمان : 09:57                                                                          
سايز : 544:296

کيفيت صدا : 96Kbps

زمان انتشار : 25 دی 1393
در ششمین سانس از کنسرت تهران , محمد علیزاده بعد از اجرای قطعه "جاده یکطرفه" از مرتضی پاشایی که بقولی سوپرایز محمد علیزاده برای رفیقش بود , خودش سوپرایز شد . لحظاتی زیبا و خاطره ساز که خانواده و دوستان محمد علیزاده برای او رقم زدند تا تولدش را در کنار دوستدارانش جشن بگیرد و به یادماندنی شود .

محمد علیزاده ترانه "خیلی خوشحالم" را همیشه برای دوستدارانش میخواند ولی اینبار این ترانه با صدای مهرداد کاظمیان و همراهی دوستدارانش خوانده شد و در لا به لای آن صدای "تولدت مبارک" سرتاسر سالن را فرا گرفت و این چنین ششمین سانس کنسرت تهران با تمام لحظات شیرینش به پایان رسید .


عکاس: الهه بهادر
Mohammad Alizadeh Live in Concert at Milad Hall of the Tehran International Exhibition 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


کلمات کليدي : گزارش متنی و تصویری کامل از کنسرت 18 و 19 و 21 دی ماه محمد علیزاده , گزارش اختصاصی سایت هواداران محمد علیزاده از کنسرت با شکوه 18 و 19 و 21 دی , کنسرت 18 و 19 و 21 دی ماه , کنسرت 18 و 19 و 21 دی محمد علیزاده , کنسرت 18 و 19 و 21 دی محمد علیزاده , 18 و 19 و 21 دی , 18 و 19 و 21 دی , گزارش کامل کنسرت 18 و 19 و 21 دی محمد علیزاده , گزارش متنی کامل از کنسرت با شکوه محمد علیزاده در 18 و 19 و 21 دی 93 , کنسرت زمستانی محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران , محمد علیزاده در کنسرت زمستانی , عکسهای کنسرت 18 و 19 و 21 دی محمد علیزاده , عکسهای کنسرت باشکوه محمد علیزاده در 18 و 19 و 21 دی 1393 , عکس های کنسرت محمد علیزاده در 18 و 19 و 21 دی , عکسهای کنسرت 2718 و 19 و 21 دی محمد علیزاده , گالری عکسهای 18 و 19 و 21 دی محمد علیزاده , کنسرت محمد علیزاده , عکسهای کنسرت محمد علیزاده , عکسهای کنسرت 18 و 19 و 21 دی محمد علیزاده , سوپرایز محمد علیزاده در کنسرت 18 و 19 و 21 دی , ویدیوی اجرای جاده یک طرفه محمد علیزاده , تواد محمد علیزاده در کنسرت 18 و 19 و 21 دی , سوپرایز محمد علیزاده در کنسرت 18 و 19 و 21 دی جاده یکطرفه مرتضی پاشایی در کنسرت 18 و 19 و 21 دی محمد علیزاده , سایت رسمی محمد علیزاده .
ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393 توسط Alizadeh_Fans  چاپ مطلب

مرتبط با موضوع :

 گزارش تصویری کنسرتهای جشنواره فجر 1393  [دوشنبه، 11 اسفند ماه ، 1393]
 گزارش تصویری کنسرت زنجان و جزیره کیش  [دوشنبه، 13 بهمن ماه ، 1393]
 گزارش تصویری کنسرت آمل , شهریار و آستارا  [پنجشنبه، 2 بهمن ماه ، 1393]
 سفرنامه کنسرت بوشهر , گرگان و شیراز  [يكشنبه، 16 آذر ماه ، 1393]
 گزارش تصویری از مراسم سوم مرتضی پاشایی  [چهارشنبه، 28 آبان ماه ، 1393]
 گزارش کنسرت 27 مهر محمد علیزاده در تهران  [سه شنبه، 29 مهر ماه ، 1393]
 گزارش تصویری کنسرتهای پاییزی رشت و اراک  [شنبه، 19 مهر ماه ، 1393]
 گزارش کنسرت 27شهریور محمد علیزاده در تهران  [سه شنبه، 1 مهر ماه ، 1393]

نام شما: [ کاربر جدید ]

عنوان:
 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**

کد امنيتي : fav62red
تايپ کد امنيتي : [ بازگشت ]

█توجه توجه█

بازدیدکنندگان و هواداران غیر عضو مجوز ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت را ندارند!

برای ارسال نظرات و پیشنهادات و استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران و هواداران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

سپاس فراوان (امتیاز : 1)
توسط anna-Ahadi (jasminaَ.َAhadi@yahoo.com) در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
شب بینظیری بود اقای علیزاده مثل همیشه روی استیج همچون ستاره درخشید .و با صدای مخملینش دل ها رو نوازش داد و با صدایی از جنس ارامشش ،ارامش رو به هوادارانش هدیه کرد.وتشکر ویژه از گروه ارکستر اقای علیزاده که هموشون از بهترینا هستن و نمره یک بحساب میان. سپاس از همه عزیزانم ( اقای حسینخانی ،اقای غلامی نژاد،اقای حسام ناصری ،مهرداد کاظمیان،وسرکار خانوم الهه بهادر و سمانه عبادیان)که برای رقم خوردن اتفاقات اون شب بینظیر خیلی زحمت کشیدن. وسپاس از اقا مجید بابت گزارش بینطیرش .


  • [بدون موضوع] توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393

رضوانه توحیدوند (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
سلام آقای علیزاده کنسرت امشبتون شهریار عالی بود امیدوارم از تابلو خوشتون بیاد....مرسسسسسسیوااااااااااااااای (امتیاز : 1)
توسط pshabnam در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
واااااای،کاش منم 21 ام بلیط میخریدم....چه باحال بوده.تولدت مبارک محمد جووووووووووووونم.دوست دارمسپاس و تبریک (امتیاز : 1)
توسط 62225 در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.mohammadalizadeh.ir/
شور و هیجان فضای کنسرت انقدر بالا بوده که بعد از گذشت چند روز از لابلای واژه ها هم به خوبی حس میشه. از گروه ارکستر بینظیر که همیشه همراه محمد علیزاده هستن سپاسگزارم. از همه ی دست اندر کارانی که برای برگزاری این کنسرتها تلاش کردن و همچنین موسیقی ما برای تهیه ی این کلیپ سپاسگزارم. ان شاء الله روح مرتضی پاشایی در آرامش باشه و خدا به خانواده ی بزرگوارش هم صبر عنایت کنه. و در پایان سپاs ویژه از خانواده ی بزرگوار علیزاده برای پرورش هنرمند محبوبمون. محمد علیزاده تولدت مبارک. در پناه خدا سلامت و پاینده باشی. الهه جان، نغمه جان و مجید جان سپاس برای گزارش مثل همیشه عالیتون.خیلی خوشحالم (امتیاز : 1)
توسط fateme-a در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
فوق العادست سپاس از همه کسایی ک اینقدر خوبند و خوش قلب و تا این حد اسطورمون رو خوشحال میکنن و صد البته ما رو...عااااااااالی و تکرار نشدنی ...ناب و پر از حس خاص وبا ارزش...کلیپ فوق العاه بود...احساس محمد علیزاده خارق العاده قیمتی و دوست داشتنی و صد البته صدای هزاران هوادار و حضور قلب همه هواداران در سالن حس میشد...عالی عالی عالی عالی..خدایا شکرت...به افتخار خداااااااااااااااااامثل همیشه بینظیره (امتیاز : 1)
توسط parvaneh61 در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
بار دیگه میلاد محمد عزیز رو تبریک میگم.عجب کنسرتی بوده.اون حال و هوا از طریق عکسا کاملا منتقل میشه.انشاالله همواره شاد و موفق وبرقرار باشی محمد عزیز.سپاس فراوان از الهه نازم برای عکسای فوق العاده ای که گرفته.و ماهایی رو که در تهران نیستیم در شکوه کنسرت های محمد عزیز شریک میکنه.مرسی عزیزم و ممنون از مجید گرامی و آقای غلامی برای تمام زحمات.پایدار بمونید.مثل همیشه محشر و بی نظیر (امتیاز : 1)
توسط artemis219 در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://isun19.blogfa.com
امیدوارم خدای احساس عزیزمون همیشه وهمیشه و همیشه موفق باشه و ارامش تو زندگیش و کارش داشته باشه،واقعا خوش بحال همه کسایی که تو این شب بی نظیر کنار محمد عزیز بودن،من که واقعا اشکم در اومد.محمد جان دوست داریم .همدانم بیاید (امتیاز : 1)
توسط nasim-r در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
همدااااااان پس چی اقای علیزاده بخدا ماهم دل داریمکنسرت (امتیاز : 1)
توسط shirin1 در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلام ... کنسرت عالی بود ... مرسی آقای علیزاده عزیز ... دست همه عوامل درد نکنه ... الهه جان از عکسهای قشنگی که گرفتی ، ممنون ...مرسی (امتیاز : 1)
توسط fatimataa در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
وای مرسییییییییییییییی بابت عکسا و گزارشا و ویدئو خیلی خیلی ممنوننننننننننگزارش کامل از کنسرت تهران و سوپرایزهایش (امتیاز : 1)
توسط amirshojaee در مورخه : چهارشنبه، 24 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
قطعا شب زیبایی بوده چرا که با گزارشا و عکسو فیلم به وضوح میشه حس کردو دید...مرسی الهه خانم بابت عکسهای بینظیرتون.بسیار زیبا (امتیاز : 1)
توسط parvaneh61 در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
عجب کلیپ فوق العاده ای بود .واقعا احساسات محمد عزیز ما رو هم تحت تاثیر قرار داد. محمد عزیز با افتخار تا همیشه هوادارتون هستیم............................ (امتیاز : 1)
توسط soraya در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلام مرسی بابت این کلیپ زیبا واقعا اشکم در اومد ازاین همه احساس محمد خیلی سوپرایز جالبی مخصوصا جایی که مردم براش خوندن کاش منم اونجا بودم ....سپاس فراوان (امتیاز : 1)
توسط avalinbare (f.rashidi92@gmail.com) در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سپاس از همه عزیزانی که برای رقم زدن این شب زیبا زحمت کشیدند و سپاس از خانم الهه بهادر وآقای مجید جعفریکنسرت درجه یک (امتیاز : 1)
توسط 13761376 در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
فقط میتونم بگم عالی بود خصوصا سوپرایز تولد آقای علیزاده ...بی نظیر خانوم المیرا شریفی مقدم هم در کنسرت حضور داشتند اما اسمی از ایشون برده نشده!!!شک های عاشقونه .... (امتیاز : 1)
توسط fkh در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://behtarin-lahzeh.blogfa.com
منم با خوندن گزارشات اشکم در اومد چه برسه به محمد جان ......الهه جان اجی خودم خیلی عکسایی که گرفتی عالین و بیستن اینو از اونجا متوجه میشم و میشی که تک تک عکسات شده امضای من و خیلی از بچه ها.....داداش مجید گل و زحمت کش دستت درد نکنه که از هیچ چیزی دریغ نمیکنی و سعی میکنی حتی الامکان گزارشات رو سریع بزاری ..... ارمیا جان و نغمه جان از شما هم ممنون درسته ربطی به این گزارش نداره اما مدیرای عزیز تالار هستین و طول این یازده ماه تلاش هاتونو با چشام دیدم مرسی مرسی......مرسی که هستین... (امتیاز : 1)
توسط Faezeh4 در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
عالی بود همه چیز مرسی از مجید جان و الهه عزیز بابت عکس های خوشگلت و مرسی از محمد جان بابت این همه احساس.مرسی مرسی (امتیاز : 1)
توسط belmizar23 در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
ممنون از الهه عزیز به خاطر عکی های زیباشون و مرسی برای گذاشتن این گزارشبسیار عالی (امتیاز : 1)
توسط taranomebaran (taranome_baran_2007@yahoo.com) در مورخه : شنبه، 27 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://littleangle.persianblog.ir/
واقعا کلیپ بی نظیری بود . و سورپرایز قشنگی . محمد علیزاده عزیز الهی همیشه زندگیت سرشار از سورپرایزهای زیبا از جانب خدای مهربون باشه و همیشه در اوج خوشبختی و موفقیت باشه . براتون آرزوی بهترینا رو همراه با سلامتی و آرامش دارم . دوستون دارم و کلی دلتنگتونم. زادروزتون گلبارانfarimah (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
سلام ممنون از شما به خاطر سایت خوبتون، صدا فقط محمد علیزاده،تیپ فقط محمد علیزاده دنیا یعنی محمدعلیزادهبااین که نبودم ولی حتما عالی بود (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
سلام اقای علیزاده به نظر میومد عالی بوده . لطفا گنبد هم بیایدعالییییییییییییی (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
سلام اقای علیزاده قربون اون اشگاتون بشم من. بادیدن کللیپ خیلی گریه کردم دوستون دارم مپل همیشهفوووووق بی نظیر (امتیاز : 1)
توسط atieh در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
عجب شبی بوده 21 ام......بااینکه 18 ام منم رفتم کنسرت و محمد علیزاده واااااااقعا اونشب بی نظیر بودن اما مشخصه که فضای سالن توی ششمین سانس واقعا متفاوت بوده و احساس سرشارش از لابه لای تک تک عکسا و گزارش به ادم منتقل میشه.....خیلی برای این کنسرت و سورپرایز هاش و متفاوت بودنش تلاش کشیده شده....از تمام کسایی که به نحوی نقش داشتن توی این شب های دوست داشتنی ممنونم.ویه تشکر خیییییلی ویژه تر از ابجی خوبم الهه ی عزیزم که همیشه حتی اگرم خودم برم کنسرت دیدن لحظاتش از لنز دوربین اون برام رنگ و بوی ویژه ای داره.....ممنون الهه جان.... ممنون مجیدجان واسه تهیه ی گزارشاگه میشه همدان هم بیایید.....لطفا (امتیاز : 1)
توسط razieh-1366 در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
اینجور که پیداس این سه تا کنسرت فوق العاده بودن ......ممنونم از سایت موسیقی ما به خاطر این کلیپ عالی و خانم بهادر به خاطر عکسای عالیشون آقای علیزاده عزیزم تولدت مبارک .....و اگه میشه یه سر به همدانم بزنید امروز جناب حق شناس همدان کنسرت دارن ما منتظر شما هم هستیم که افتخار بدید و برای اجرای کنسرت به استان ما هم بیاییددختر آشوب (امتیاز : 1)
توسط mehrnoosh1990 در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://dokhtareashoob1990.blogfa.com/
وسعت لبخندها تون به اندازه ی تموم دنیاکنسرتی بی نظیر (امتیاز : 1)
توسط fatemeh14 در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
ممنونم ازهمه که شبی خاطره انگیز رورقم زدن محمد آقا تولدتون مبارک الهه جان ممنون بابت عکسای زیبا وتشکر بابت ضبط دیدیوخانم الهه بهادر (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 25 دي ماه ، 1393
سلام خانم بهادر خسته نباشید خیلی ممنون بابت عکس های فوق العادتون ببخشید من دنبال یه کلاس خوب واسه عکاسیم می خواستم ازتون بپرسم که شما کجا کلاس عکاسی رفتین؟مرسی های فراوان (امتیاز : 1)
توسط paize در مورخه : جمعه، 26 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مرسی عالی بودعالی مث همیشه... (امتیاز : 1)
توسط nazi98 در مورخه : جمعه، 26 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.graphist2.loxblog.com
ممنونم از همگی شما دوستای خوبم...از الهه عزیزم که این لحظه های قشنگ ثبت می کنه و از مدیرای عزیز سایت که عاشقانه و بی منت دارن تلاش می کنن...مرررررررسی مرررررسیمرسی (امتیاز : 1)
توسط ehsas در مورخه : جمعه، 26 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مرسی از مجید جان و الهه عزیز بابت عکس ها و گزارش ....و مرسی از سایت موسیقی ما بابت ویدیوکنسرت 21 دی سانس آخر (امتیاز : 1)
توسط shirinjoon در مورخه : شنبه، 27 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
کنسرتی فوق العاده بی نظیر و خاطره انگیز ,با اجرایی پر شور از محمد عزیز ,همراه با سورپرایز هدیه تولد, برای او از طرف دوستدارانش...جای تمامی دوستان خالی...هنوز لحظه ی دیدار رو در رو وتقدیم کادوی تولد ش وجملات دلنشین محمد جان ,برایم شبیه یک رؤیاست...محمدم برایت آرزو دارم ,هر آنچه آرزو داری.تشکر (امتیاز : 1)
توسط 90shervin (shervin.sh90@gmail.com) در مورخه : شنبه، 27 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
خیلی عالی بود ممنون از ویدیویی که برامون گذاشتید مرسی موفق باشیدکنسرت (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : يكشنبه، 28 دي ماه ، 1393
مرسی از ویدیویی که گذاشتین، عالی بود من روز جمعه در کنسرتشون بودم مثل همیشه بینظیر و غیرقابل وصف بودین آقای علیزاده عزیزتولدتون مبارک (امتیاز : 1)
توسط tina در مورخه : يكشنبه، 28 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
آقای علیزاده تولدتون مبارک ایشالا که 120 سال در کنار خانوادتون به خوبی و خوشی زندگی کنید. خیلی ممنون بابت گزارش متنی و تصویری و خیلی خیلی خیلی ممنون بابت ویدئوی سوزپرایز بی نظیر آقای علیزاده... (امتیاز : 1)
توسط zohre-k (zohre-k) در مورخه : يكشنبه، 28 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
عالی بودمثل همیشهshahramboutic@yahoo.com (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : يكشنبه، 28 دي ماه ، 1393
سلام به آقای محمد علیزاده که من عاشقشم و با شعر هاش و صداشو حال میکنم و من عاشق مرتضی پاشایی عزیزم نیز هستم من از جنوب هستم من بخار مرتضی از خوزستان رفتم مراسم مرتضی تولدت مبارک محمد جان عاشقتم شهرام کرمی از خوزستان سربندر بچه سربندری رضا منادیخیلی هم خوب (امتیاز : 1)
توسط saedeh68 (man@yahoo.com) در مورخه : يكشنبه، 28 دي ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
خیلی هم خوب.......خدابیامرزه اقای پاشایی ..........وخداحفظ کنه اقای علیزاده رو امیدارم سایه پدر ومادرشون سالیان سال روسرشون باشه...ولی جاده یک طرفه ای که اقای پاشایی میخوند چیز دیگه بود با احترام به اقای علیزاده......من تا حالا صدای اقای علیزاده رو با هنذفری نشنیده بودم حالا شنیدم ومیترسم حرف بزنم همه بریزن سرم...دیدم که میگما به هر حال بماند............دکور هم یه دکور کاملا عادی بود این دکور رو یه لیسانسه معماری که کار دکور هم تا حالا انجام نداده میتونه طراحی کنه ونیاز به تبحر خاصی نداره...البته اگه مدیر سایت کامنت منو پاک نکنه....چون متاسفانه جنبه انتقاد در سایت بسیار پایین هست......به امید سلامتی و موفقیت های هر چه بیشتر برای اقای علیزاده


  • [بدون موضوع] توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 29 دي ماه ، 1393
    • [بدون موضوع] توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 29 دي ماه ، 1393

تشکر (امتیاز : 1)
توسط saya در مورخه : پنجشنبه، 2 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
این مطالب بسیار عالی بود من همه عکسا رو سیو کردم مجید جان و ارمیا جان ممنونم عالی بودخدای احساس (امتیاز : 1)
توسط M_A در مورخه : پنجشنبه، 2 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مرسیییییییییییییییییییییی خدا که محمدو داررررررررم.....بی نظیر ترین و بهترینی خدااااای احسااااسم....امیدوارم چشمای مهربونت فقط ازاشک شوووق و شادی خیس بشه.....خیلی عزییییییییییییزی.... ممنووووووووووون از همه.....عااااااالی بودزیبا (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : چهارشنبه، 29 بهمن ماه ، 1393
سلام تازه الان فیلم تولد رو دیدم خیلی قشنگ بود مخصوصا کلیپ سورپرایز، میشه بگین با چه نرم‌افزاری درست کردین؟؟؟ خواهش میکنم محبت میکنین جواب بدین


  • [بدون موضوع] توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 30 بهمن ماه ، 1393

تولد (امتیاز : 1)
توسط md68600 در مورخه : چهارشنبه، 29 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلام این کلیپ خیلی قشنگه بخصوص اونجایی که آقای فرزادحسنی میخونن.


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 3.93 | تعداد آراء: 129


لـطـفـا بـه ایـن مطـلـب امتـیـاز دهیـد :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

انتخاب ها
اشتراک گذاري مطلب