از 28اُمین تا 30اُمین جشنواره موسیقی فجر


کنسرت محمد علیزاده در سی امین جشنواره موسیقی فجر

سومین سال حضور محمد علیزاده در جشنواره بین المللی موسیقی فجر با شور و هیجان زمستانی همراه میشود . اولین روز از آخرین ماه زمستان میزبان محمد علیزاده و دوستدارانش در سالن همایشهای برج میلاد خواهد بود . «از 28اُمین تا 30اُمین جشنواره موسیقی فجر» حضوری با حس شروع خاطره ها .سکانس اول
شروع دلنشین , سلامی به استیج
بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

بیست و هشتمین روز از بهمن ماه 1391 , ساعت 21:30 بوقت ایران , سالن همایشهای برج میلاد تهران! یک شروع دلنشین برای دیدار با یکایک آدمهایی که با موسیقی اش خاطره داشتند . پس از فراز و نشیب های عجیب ده ساله بالاخره لحظه موعود فرا رسید و اولین کنسرت رسمی محمد علیزاده برگزار شد . یک سانس اجرای علیزاده در بخش جنبی جشنواره بین المللی موسیقی فجر شروعی پولادین برای اتفاقات بزرگی بود که اکنون شاهد آن هستیم . اجرایی که توجه بسیاری از مردم و داوران را به خود جلب کرد و زمزمه های بهترین اجرای بخش جنبی جشنواره موسیقی فجر به گوشها رسید . استقبال از این اجرا به قدری بود که علاوه بر پر شدن صندلی های سالن , مردم تمامی مسیر های رفت و آمد را پر کرده بودند و در واقع فشار استقبال از کنسرت بلیط فروشی بیش از ظرفیت را ممکن شد . محمد علیزاده در این کنسرت قطعات آلبوم "سورایز" را اجرا نمود و ضمن اجرای ترانه ای که بنحوی درد و دلی با دوستدارانش بود که بعد از طی مسیرهای پر نشیب اکنون در میان آنها است , بخشی از قطعه "دلت با منه" از آلبوم جدیدش که قرار بود طی چند روز آینده منتشر شود را اجرا نمود . محمد علیزاده از آمادگی خودش برای این کنسرت گفته بود و دقایقی قبل از اجرا اظهار داشت: «روحم را برای این اجرا آماده کرده‌ام و قرار است خودم باشم. از خدای خودم هم خواسته‌ام که کمک‌ام کند. پس دلیلی ندارد که استرس داشته باشم»! محمد علیزاده در دقایق آغازین اجرایش جمله ای مطرح نمود که تا مدتها از خاطرات نرفت: «امشب حس می‌کنم خدا منو بغل کرده...»

در راستای این شب بینظر و این اجرای موفق , سایت موسیقی ما گزارشی با عنوان "یادداشتی کوتاه به بهانه کنسرت محمد علیزاده" را منتشر کرد که محمود توسلیان نقد و گزارشی در ارتباط با اولین اجرای محمد علیزاده عنوان نمود که به گوشه هایی از آن اشاره میکنیم : «کنسرت شب گذشته ی محمد علیزاده در برج میلاد "با وجود اینکه نخستین کنسرت رسمی این خواننده در تهران محسوب می شود" از همان لحظهء آغازین خبر یک برنامه ی موفق را می داد. در خصوص این کنسرت که به زعم نگارنده در دو سه سال اخیر"شاید" بهترین کنسرت در حوزه ی موسیقی پاپ باشد ، چند نکته حائز اهمیت است که یادآوری می کنم: برقراری ارتباط مناسب روحی از التزامات یک کنسرت موفق پاپ است چرا که در این زمینه ، هیجان ارتباط مستقیمی با سلامت رفتار طرفین(خواننده و شنونده) دارد و کنسرت محمد علیزاده در نگاهی کوتاه به بهترین وجه این موضوع را یادآوری کرد. محمد علیزاده از صدایی گرم و دلچسب برخوردار است و درست خوانی را خوب می فهمد. علاوه بر این او فهمیده است که محدوده ی صوتی حنجره اش کجاست و پا را از آن فراتر نگذاشت. ادبیاتی که علیزاده به هنگام انتخاب ترانه هایش به سمت آن رفته، ادبیاتی منزه است که بر خلاف جریان رایج سمت و سوهای واقعا عاشقانه و حتی عارفانه دارد. شاید همین نقطه ی تمایز بزرگ است که مردم در کنسرت نشان دادند از صمیم قلب حرف او را می فهمند و دل به ترانه هایش سپردند. ساحتی که علیزاده به موسیقی اش وارد آن شده است ، به نوعی عرفان توده مردم است که شکلی امروزین به خود گرفته و به زبان روزشان بیان می شود. موسیقی پاپ عمومی ما به تفکر خوانندگانی مانند محمد علیزاده نیاز دارد.»


سکانس دوم
تجدید خاطره , سوپرایزی خاص
بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

محمد علیزاده در حالی یک سانس کنسرت خود را در بخش جنبی بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اجرا نمود که با سال گذشته تفاوتهای چشم گیری داشت! تفاوتهایی که نقطه مثبت اجراهایی بود که بعد از شروع موفقش در جشنواره بیست و هشتم آنها را رقم زد . و اکنون با جوهرهء تجربه آماده بود تا موفقیت دیگری را تکرار کند . کنسرتهای موفق تهران و شهرستانها بیش از پیش همه چیز را منسجم تر میساخت . استقبال از کنسرت امسال نیز بسیار چشم گیر بود ! محمد علیزاده جزء نخستین خوانندگانی بود که بلیط کنسرتهایش در همان روزهای نخست به پایان رسید و این اتفاق نوید یک شب پرشور دیگر را میداد و اینچنین هم شد . شبی خاص با طول موج هیاهوی عجیبی که سراسر سالن را فرا گرفته بود و اینبار حضور هوادارانی که وجودشان منسجم تر و وابسته تر تداعی میشد . هوادارانی که اکنون میتوانستند بطور زنده در هوای ترانه های لحظات عاشقانه هایشان قرار بگیرند , هوادارانی که آن روزها تیتر بسیاری از خبرگزاری ها شدند . محمد علیزاده بهمراه ارکستری که بگفته خودش بسان خانواده اش شده اند , کنسرت این سالش را با قطعات منتخب آلبوم "دلت با منه" , "سوپرایز" و تک تراکهای محبوبش رقم زد و سوپرایزش برای حضار اجرای قطعهء آذری "ساری گلین" بود که اجرای بینظیر این قطعه نظر همه را به خود جلب کرد . و این چنین شد که دومین حضور محمد علیزاده نیز با تقدیری بینظیر رقم خورد .


سکانس سوم
بودن . شدن . ماندن , خاطره بازی
سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

دو سال از اولین حضور محمد علیزاده در جشنواره موسیقی فجر و همچنین اولین کنسرت رسمی اش میگذرد . بعد از جشنواره بیست و نهم , نقطه اوج پرواز محمد علیزاده در آسمان موسیقی کشور چشمگیر شد و همچنان این بال پرواز به لطف خدا پا بر جاست . اجرای کنسرت در شهرستان های سرعین , کیش , گنبد , چالوس , محمود آباد , رشت , بندرعباس , ساری , تبریز , اراک , کرمان , شیراز , بوشهر , گرگان , آمل , شهریار , آستارا و زنجان , همچنین اجراهای متعدد و باشکوه تهران همه چیز را مهیای حضوری دلنشین کرده است . تقارن جشنواره فجر و اولین کنسرت رسمی محمد علیزاده باعث شده این ماه نقطهء رصدی بر شناسنامه کاری محمد علیزاده باشد . سالهایی که پی در پی میگذرند و رسالت کاری ای را که همیشه بر لبان علیزاده است را شکل میدهند و این تعبیر در روزشمار پرونده هنری محمد علیزاده مشهود است . به امید اینکه امسال نیز بسان سالهای گذشته , شبی سرشار از امید و شادی و هیاهو در کنار یکایک شما مردم عزیز سپری شود .

محمد علیزاده و ارکستر همراهش , جمعه 1 اسفند 1393 در دو سانس 18:30 و 21:30 در بخش جنبی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در سالن همایشهای برج میلاد تهران و همگام با اختتامیه جشنواره سی ام بروی استیج میرود . اولین روز از آخرین ماه زمستان و شبی دل انگیز! محمد علیزاده در این کنسرت منتخب ترین آثارش را اجرا خواهد کرد و با حس همیشگی اش شبی خاص و خاطره ساز را بسان تمامی اجراهایش رقم خواهد زد . سوپرایزی نیز برای این کنسرت ترتیب داده شده که تمام تلاش مدیریت اجرایی برای تحقق این اتفاق بکار گرفته شده است .  بلیط های این کنسرت با قیمت های 35 , 40 , 45 , 65 , 75 و 90 هزار تومان پیش بینی شده است و ضمن مراکز فروش حضوری , بلیط فروشی اینترنتی نیز از چندی پیش آغاز شده است .


فروش اینترنتی: WWW.IRANCONCERT.COM


کلمات کليدي : کنسرت باشکوه محمد علیزاده در سی امین جشنواره موسیقی فجر , کنسرت محمد علیزاده در سی امین جشنواره موسیقی فجر , کنسرت محمد علیزاده در جشنواره فجر , کنسرت محمد علیزاده , 1 اسفند 1393 کنسرت محمد علیزاده , خرید بلیط کنسرت جشنواره محمد علیزاده , کنسرت محمد علیزاده در جشنواره موسیقی فجر 1393 , محمد علیزاده در جشنواره فجر 93 , خرید بلیط کنسرت محمد علیزاده , خرید بلیط کنسرت 1 اسفند محمد علیزاده , کنسرت 1اسفند , اجرای محمد علیزاده , 1 اسفند 1393 , محمد علیزاده در جشنواره موسیقی فجر , سومین حضور محمد علیزاده در جشنواره موسیقی فجر , سایت رسمی هواداران محمد علیزاده .
ارسال شده در مورخه : شنبه، 4 بهمن ماه ، 1393 توسط Alizadeh_Fans  چاپ مطلب


نام شما: [ کاربر جدید ]

عنوان:
 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**

کد امنيتي : dod68niy
تايپ کد امنيتي : [ بازگشت ]

█توجه توجه█

بازدیدکنندگان و هواداران غیر عضو مجوز ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت را ندارند!

برای ارسال نظرات و پیشنهادات و استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران و هواداران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

به توکل نام اعظمت (امتیاز : 1)
توسط fatemeh-S در مورخه : شنبه، 4 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
به توکل نام اعظمت / هم من هم تمام هواداران خوشحالیم که یه بار دیگه محمد علیزاده رو در جشنواره میبینیم ولی کاش و ای کاش جشنواره ی امسال مصادف میشه با اولین کنسرت بعد آلبوم جدید که متاسفانه نشد به امید موفقیت برای محمد علیزاده و گروه بینظیرشماشالله (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : شنبه، 4 بهمن ماه ، 1393
ماشالله اقای علیزاده عاششششششششششششششششششششقتمبه اميد اجرايي خوب (امتیاز : 1)
توسط fereshte (asemani.1374@gmail.com) در مورخه : شنبه، 4 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
انشاالله كه خاطره انكيز شه و اتفاقات خوبي رقم بخوره ...خواهیم دید... (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : شنبه، 4 بهمن ماه ، 1393
امسال هم مثل سال های قبل آقای علیزاده و هواداران اتشی شون میترکونن!!! خواهیم دید....عالی میشه... (امتیاز : 1)
توسط fkh در مورخه : شنبه، 4 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://behtarin-lahzeh.blogfa.com
مث همه ی اجراها و کنسرتای قبلی محمد این هم عالی میشه...... مطمعنم عالی عالی عالیه..... اونایی که میرین خوش بگذره حسابی بترکونین.....کنسرت اسفند (امتیاز : 1)
توسط fatimataa در مورخه : شنبه، 4 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
کنسرتاشون همیشه بینظیر بوده پارسال فک کنم کنسرتشون تو فجر شلوغ ترین کنسرت جشنواره انتخاب شده بود البته توی سایت خبری خونده بودم ... کاش البومشون هم تا قبل از کنسرت میومدسلام (امتیاز : 1)
توسط shirin1 در مورخه : يكشنبه، 5 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلام ... محمد جان امیدوارم همیشه در اوج باشی ... من که باز هم میام واسه کنسرت ... فقط کاش آلبوم جدید هم میومد ...خداهواتو داره مهربون (امتیاز : 1)
توسط parivash74 در مورخه : يكشنبه، 5 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
1 اسفندساعت شش ونیم شب همه ی هواداراتون چه اونایی که تو سالننو کنارشمان ،چه اونایی که مث من ازتون دورن ونمیشه که بیان ،دلشونو به دل خدا گره میزنن وبازم ازش میخوان که موقع اجرابهتون آرامش بده تا مث همیشه مردم ازخودتونو صداتون آروم بگیرن! شما که میخونین فرقی نمیکنه مخاطبتون پیره،جوونه،بچه س...یا اصن دغدغه هاش چیه؟چون صداتون همه مونو ازدنیای خودمون جدامیکنه ویه حس عجیبی بهمون میده که غم وغصه ها فراموشمون میشه! اینهمه حس خوب اینهمه انرژی بما میدی حالا فک کن خداهواتو نداشته باشه!!!؟مگه میشه اصن؟؟؟ خب دیگه همه چی ردیفه محمدجانم قراره بترکونهتهرونیا برین وجای مام خالی کنینبه امید موفقیت (امتیاز : 1)
توسط atieh در مورخه : يكشنبه، 5 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
راستش حال این روزام برای خودمم غریبس..... یه لحظه میرم تو فکر خاطرات قشنگی که برام تو کنسرت 29 خرداد و 18 دی رقم خوردو لبخند میاد روی لبم.... یه لحظه یاد اشک و دلتنگی و حسرتام توی جشنواره پارسال میفتم که خودمو به آب و آتیش میزدم تا بتونم با بچه ها ارتباط بگیرم و شده چندلحظه توی اون فضا باشم حتی با تماس تصویری راضی بودم این کارو بکنم که اونم نشد.... یه لحظه یاد حاشیه ها و خبرسازی بچه ها و حمایت آقای علیزاده میفتم و ذوق میکنم. ویه لحظه هم یاد این میفتم که بازم نمیتونم توی کنسرت جشنواره بچه هارو همراهی کنم وبازم دلم میگیره.....امیدوارم با توجه به اینکه کنسرت جشنواره ی امسال دقیقا روز تولد سایت هستش بازم عین پارسال بچه ها بترکونن و صدای هواداریمونو به همه برسونن1اسفند (امتیاز : 1)
توسط soraya در مورخه : يكشنبه، 5 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
خیلی خوشحالم از اینکه آقا محمد امسال هم جشنواره ی فجر کنسرت دارن ولی حیف که نمی تونم برم ولی بچه هایی که میرن جای مارو هم خالی کنن بهتون خوش بگذره ازاینکه شب فوق العاده ای میشه درش هیچ شکی نیست چون محمد لایق بهترین هاست .فروال (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : يكشنبه، 5 بهمن ماه ، 1393
من عاشق توام اقرار میکنم!گل سر سبد (امتیاز : 1)
توسط parvaneh61 در مورخه : يكشنبه، 5 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
یه بار دیگه محمد عزیز قراره غوغا کنه.فقط این حسرت همیشه با منه که نمیتونم اونجا باشم.صد حیف.................. دوستانیکه میرید مثل همیشه حسابی بترکونید و جای ما رو هم خالی کنید.البته ما دلمون اونجاست.محمد عزیز تا همیشه گل سر سبد هنرمندانهبی همتا (امتیاز : 1)
توسط taranomebaran (taranome_baran_2007@yahoo.com) در مورخه : يكشنبه، 5 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://littleangle.persianblog.ir/
خیلی عالیه انشااله که باز شبی خاطره انگیز و بی نظیر برای همه باشه . محمد مهربون دوستت داریم و بهترینها رو برات آرزومندیم . انشااله که همیشه شاهد موفقیت های روزافزونت باشیم .فاطمه (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 6 بهمن ماه ، 1393
سلام برای ایشان ارزوی موفقیت میکنم به نظرمن ازهمیشه عالی تر خواهندبود http://persian74.blogfa.comواقعا محشر بود (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 6 بهمن ماه ، 1393
خیلی مطلب جالبی بود. من کنسرت اولشون بودم واقعا بینظیر بود. راستش دیگه هیچوقت نشد چنین کنسرتی رو تجربه کنم. چه کنسرتای خودشون و چه کنسرت سایر خوانندگان یعنی واقعا یه چیز محشری بود. باید میبودید تا منظورم رو متوجه بشید. اینگار همونجا من دارم موزیکاشون رو پلی میکنم.کنسرت ساری چرا اعلام نشد؟ (امتیاز : 1)
توسط fatimataa در مورخه : سه شنبه، 7 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
یه سوال مهم اقای علیزاده ساری کنسرت داشتن؟؟کی ؟؟چرا هیجا بلیط فروشی نکردن؟چرا اعلام نکردین من یه ماهه منتظر کنسرت ساریش بودم ینی دیگه تا عید ساری کنسرت نداره ؟عزیزم (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : سه شنبه، 7 بهمن ماه ، 1393
دوست داشتم و دارم-تویی عمر دوبارم-بخوای یا نخوای-دلو واست میارمبه ماخوش گذشت آقای علیزاده بزرگوار در زنجان (امتیاز : 1)
توسط mdmmddm در مورخه : چهارشنبه، 8 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://moontazermahdi.blogfa.com
عرض سلام واحترام تشکر ویژ ه ازحضور پر از هیجان آقای علیزاده با صدا گرم وعرفانی و روح بخششون. انشاا... یاد خدا همیشه توقلبشون باشه وترانه های عاشقانه آسمانی هیچ وقت فراموش نشه.دعا می کنم زیر سایه مادر وپدرشون زندگی با عزتی داشته باشه. به دعای صاحب عصر انشاا... زندگیمون رنگ وبوی خدایی داشته باشه. درپناه حق داداشیalirezas (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : چهارشنبه، 8 بهمن ماه ، 1393
سلام.تقاضا میکنم از محمد عزیز ی کنسرتی تو مشهد برگزار کنه یا خراسان رضوی هرجاشذوق دارم (امتیاز : 1)
توسط 19samaneh20 در مورخه : چهارشنبه، 8 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
کلی ذوق دارم که بلیط جشنواره رو گرفتم و میخوام برم کنسرت محمد جون از الان لحظه شماری میکنم.به امید موفقیت محمد. امیدوارم بترکونهبا آرزوی موفقیت (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 9 بهمن ماه ، 1393
آرزوی موفقیت دارم برای شما جناب علیزاده امیدوارم شبی خوش در کنار مردم داشته باشید.......... (امتیاز : 1)
توسط Faezeh4 در مورخه : پنجشنبه، 9 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
به امید موفقیت برای آقای علیزاده و گروهشون.کسی میتونه کمکم کنه (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 9 بهمن ماه ، 1393
میشه کسی بهم جواب بده ازاینکه چطور میشه برای پروفایلم عکس بذارم هر کار کردم نتونستم عکسی قرار بدم اگر کسی راهنماییم کنه ممنون میشمsalam (امتیاز : 1)
توسط nooshinsh (www.maneli_88@yahoo.com) در مورخه : پنجشنبه، 9 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://instagram nushin_shadkam
mohamad dooset daaaaaaaaaaamبه امید کنسرت در کرج (امتیاز : 1)
توسط Mahtab75 در مورخه : پنجشنبه، 9 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
خواهش میکنم توی کرج هم کنسرت بذارید.آخه چرا هیچوقت توی کرج کنسرت برگزار نمیکنید؟؟؟به امید.... (امتیاز : 1)
توسط hani در مورخه : جمعه، 10 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://behtarin-lahzeh.blogfa.com
به امیدموفقیت برای محمد..................... محمد دوووووووستت دارمجشنواره (امتیاز : 1)
توسط saeideh در مورخه : جمعه، 10 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
امیدوارم وایمان دارم که با یاری خدای مهربون بهترین اجرا انجام میشه ممنونم اقای علیزادهجاده یکطرفه (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : شنبه، 11 بهمن ماه ، 1393
آقای علیزاده میشه برای این کنسرتم جاده یکطرفه مرتضی پاشایی رو بخونید؟؟؟؟؟؟؟ خیلی دوست دارم بشنوم با صدای شماکنسرت در کرج (امتیاز : 1)
توسط Mahtab75 در مورخه : شنبه، 11 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
من دلم میخواد تو کرج کنسرت بذارید خواهش میکنم به خواسته منم توجه کنید هرچه زودتــــــر...پست برای مجید (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : شنبه، 11 بهمن ماه ، 1393
سلام آقا مجید شرمنده من حافظه کوتاه مدت خیلیییییییییییییییی ضعیفی دارم بازم منو ببخشید من چند روز پیش ازتون کمک خواستم برای اینکه دوباره با اسم خودم فاطی وارد سایت شم ولی اسمی که چند روزپیش باهاش براتون پیام فرستادم یادم رفت میشه کمکم کنین بازم خیلی شرمندمآلبوم جدید (امتیاز : 1)
توسط soraya در مورخه : يكشنبه، 12 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
آقای علیزاده البوم جدیدتون رو کی منتشر میکنید ما بی صبرانه منتظرش هستیم بابت البوم جدید چیزی تو سایت ننوشتهشب بی نظیرررررررررررررمون..... (امتیاز : 1)
توسط fkh در مورخه : يكشنبه، 12 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://behtarin-lahzeh.blogfa.com
وای نوبتی هم باشه نوبت همدانه..........اقای علیزاده قدمتون رو جفت چشامونه....... امیدوارم همدان به شما خوش بگذره و شب خوبی رو با صدای اسمونیتون برامون رقم بزنین.......میایم....... به امید دیدار تا چهار شب اینده........پیش پیش خیلی خیلی خوش اومدین.......1اسفند (امتیاز : 1)
توسط Rezakhan-R در مورخه : يكشنبه، 12 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.be-omideh-to.blogfa.cxom
امیدوارم همه اونایی که میرن در کنار محمد جون بهشون خوش بگذره ... ایشاالله یه روز خودم ببینمتون و از تون امضا بگیرمو بس...(ج)آلبوم جدید (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 13 بهمن ماه ، 1393
ثریای عزیز.بنظرمیاد حالاحالاهاخبری ازالبوم جدیدنمیاد!!!!!!!!!!!!البته وصدالبته کیفیت البوم هم خیلی مهمه,چندالبوم این چندوقت اخیرکه اصلاخوب نبوده...امیدواریم البوم آقای علیزاده حداقل درمقایسه باالبومهای قبلی خودایشون بهتروباکیفیت ترباشه...کاش حداقل به این سوال جواب کوتاهی داده بشه:چه خبراز آلبوم جدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ nargess


  • ج)nargess توسط soraya در مورخه : دوشنبه، 13 بهمن ماه ، 1393

جشنواره موسیقی فجر (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 13 بهمن ماه ، 1393
جشنواره موسیقی فجر!اسم جذابی داره,اماتاحالا واقعااتفاق خاصی تواین جشنواره نیفتاده.کاش حداقل مثل جشنواره تئاتروفیلم فجر,جشنواره موسیقی هم بصورت تخصصی ترقضاوت بشه...شایدیه روزی این اتفاق بیفته وجشنواره موسیقی فجرفقط برای پرکردن عریضه نباشه!!!!!بهرحال امیدوارم یکم اسفندماه شب خوب وخاطره انگیزی برای همه باشه وسوپرایزآقای علیزاده خبرانتشارآلبوم جدیدیا انتشاریک تک اهنگ زیباباشه. nargessجشنواره موسیقی فجر (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 13 بهمن ماه ، 1393
جشنواره موسیقی فجر!اسم جذابی داره,اماتاحالا واقعااتفاق خاصی تواین جشنواره نیفتاده.کاش حداقل مثل جشنواره تئاتروفیلم فجر,جشنواره موسیقی هم بصورت تخصصی ترقضاوت بشه...شایدیه روزی این اتفاق بیفته وجشنواره موسیقی فجرفقط برای پرکردن عریضه نباشه!!!!!بهرحال امیدوارم یکم اسفندماه شب خوب وخاطره انگیزی برای همه باشه وسوپرایزآقای علیزاده خبرانتشارآلبوم جدیدیا انتشاریک تک اهنگ زیباباشه. nargessسلام (امتیاز : 1)
توسط hanieh78 در مورخه : دوشنبه، 13 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
به امید موفقیت همیشگیتونطرفدار (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 13 بهمن ماه ، 1393
آفرین آفرین همینطوری پیش بری قول می دم طرفدارت بمونم.بی نظیری (امتیاز : 1)
توسط taranomebaran (taranome_baran_2007@yahoo.com) در مورخه : سه شنبه، 14 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://littleangle.persianblog.ir/
خیلی دلم میخواست تو این کنسرت بودم ولی نشد ماه پیش 2 تا از کنسرتهاشون رو یک در 19 دی در سالن میلاد و دیگری 24 دی در شهریار رو بودم وهزاران افسوس که نشد این کنسرت رو باشم ...... از ته دلم غمگینم که نمی تونم در این کنسرت باشم ..... انشااله هر کی به این کنسرت میره حسابی بهش خوش بگذره . الهی همیشه شاهد به اوج نشستن و موفقیتهای محمد عزیزمون باشیم . بهترینها رو از خدای خوبیها براش آرزومندم .کنسرت در کرج (امتیاز : 1)
توسط Mahtab75 در مورخه : چهارشنبه، 15 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
بازم میگم یادتون نره توی کرج هم کنسرت بذارید.خواهــــــــــش میکنم ازتون.فرهاد صالحی (امتیاز : 1)
توسط farhadsalehi در مورخه : پنجشنبه، 16 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
محمد جان سلام ارزو می کنم همیسه موفق باشی کنسرت 1 اسفند خالی نداره تو ماه اسفند کنسرت در تهران داری دوست دارمماهم بعدا میایم (امتیاز : 1)
توسط parinaz77 در مورخه : پنجشنبه، 16 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
محمد جان انشاالله 1اسفند کنسرتت پر شور باشه و میدونم که قطعا همینطور میشه.ما نتونستیم بیایم خوش بحاله اونایی که میان و شمارو از نزدیک میینن.ولی از این به بعد منم میام کنسرتات ویه روز شمارو میبینمممنون (امتیاز : 1)
توسط Rezakhan-R در مورخه : يكشنبه، 19 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.be-omideh-to.blogfa.cxom
همه اونایی که میرن جای مارو خالی بزارن...... (امتیاز : 1)
توسط Zahra-78 در مورخه : سه شنبه، 21 بهمن ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.zahra-788.blogfa.com
محمد جوووونم ایشاالله موفق باشی ... تو بهتــــــرینی...(mahdi (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 23 بهمن ماه ، 1393
سلام من عاشق شما هستم وبسیار دوستت دارم امیدوارم همیشه موفق باشششیییی


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 4.38 | تعداد آراء: 67


لـطـفـا بـه ایـن مطـلـب امتـیـاز دهیـد :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

انتخاب ها
اشتراک گذاري مطلب